Szkolenia

Recertyfikacja KPP

Termin szkolenia
2020-12-13
Lokalizacja
Warszawa
Poziom
egzamin
Cena
200,00 zł
Cena netto: 200,00 zł
Recertyfikacja w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy pozwala przedłużyć ważność posiadanego zaświadczenia o kolejne 3 lata.

W przypadku części z terminów możemy zaproponować dodatkowy udział w zajęciach przygotowujących. Terminy zajęć dostępne są w Kalendarzu szkoleń.

Warunkiem zakwalifikowania do egzaminu jest dosłanie skanu posiadanego zaświadczenia na adres  szkolenia@emermed.pl

Uwaga!
Zgodnie ze zmianą rozporządzenia w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy z dn. 3 grudnia 2019 r., do egzaminu recertyfikacyjnego może przystąpić osoba, która posiada zaświadczenie, którego termin ważności upływa nie później niż na 3 miesiące od dnia egzaminu.

Realizacja egzaminu we wskazanym terminie jest uzależniona od ilości zgłoszeń. Płatność dokonywana jest po egzaminie. W odpowiedzi na wiadomość o zgłoszeniu prosimy o dosłanie skanu posiadanego zaświadczenia.

Część teoretyczna

  • 30 pytań testowych, jednokrotnego wyboru - dopuszczalne max. 3 błędy
  • zaliczenie części teoretycznej to podstawa dopuszczenia do części praktycznej

Część praktyczna

  • RKO z monitorowaniem elektronicznym jakości prowadzenia resuscytacji
  • Scenariusz urazowy - ocena umiejętności pracy w zespole ratowniczym w trakcie symulacji
  • Indywidualna ocena umiejętności z zakresu postępowania z pacjentem urazowym - każdy kursant losuje 2 czynności do wykonania (np. przyrządowe udrożnienie dróg oddechowych, badanie urazowe)
  • Czas trwania: 2-4 h. w zależności od ilości uczestników

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po każdym kursie wystawiamy Certyfikat - dokument honorowany przez urzędy, instytucje i służby kontrolne w Polsce. Wystawiane przez nas certyfikaty są dwujęzyczne. Certyfikaty wraz z suplementem dostępne są również do pobrania dla zalogowanych użytkowników.

E-learning - zestawy egzaminacyjne

Szkolenie przygotowujące do egzaminu, realizowane w formie e-learningu. Kurs zawiera plik ze wszystkimi pytaniami egzaminacyjnymi, a także 8 zestawów egzaminacyjnych do realizacji w trybie on-line. Materiał dostępny jest tylko dla Klientów posiadających konto w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń.
Data
Rozpoczęcie
Zakończenie
2020-11-15
14:00
17:00

Płacisz gdy zdasz

Tylko w EMERMED za egzamin płacisz tylko wtedy gdy zdasz. Otrzymaną podczas zgłoszenia fakturę pro-forma płacisz po zaliczonym egzaminie. Z takiej opcji możesz skorzystać dwukrotnie.

Egzamin poprawkowy za 100 zł

Opcja dostępna dla naszych kursantów, którym nie udało się zdać egzaminu na kursie KPP. Egzamin poprawkowy w cenie 100 zł w promocji płacisz gdy zdasz.

Dostępne terminy

Nazwa
Termin
Lokalizacja
Cena

Recertyfikacja KPP

2020-12-13
Warszawa
200,00 zł
Zgłoś się na szkolenie