Poligon Ratowniczy


Wyjątkowe miejsca tylko w GRUPIE EMERMED
Jako jedni z nielicznych w Polsce, możemy się poszczycić dostępem do Poligonu Ratowniczego. Teren przeznaczony do ćwiczeń dla grup zawodowo związanych z ratownictwem: PSP, OSP, WOPR, GOPR, ZHP, OC, itp. oraz specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego, technicznego, poszukiwawczego, ekologicznego, wysokościowego oraz terroryzmu i działań niekonwencjonalnych. 

Poligon Ratowniczy przystosowany jest do prowadzenia w warunkach zbliżonych do rzeczywistych: ćwiczeń medycznych, symulacji akcji ratowniczych oraz innych działań związanych z bezpieczeństwem. W ramach Poligonu Ratowniczego możliwe jest przeprowadzenie symulacji:

  • wypadków samochodowych,

  • zdarzeń masowych,

  • katastrofy budowlanej,

  • zamachu terrorystycznego,

  • ewakuacji i transportu w trudnym terenie.

Wynajem terenu

Informujemy również, że umożliwiamy wynajęcie terenu Poligonu Ratowniczego wraz ze sprzętem na potrzeby:

  • grup i jednostek ratowniczych,

  • organizatorów imprez integracyjnych, team-buildingowych i obozów selekcyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez GRUPĘ EMERMED z siedzibą w Warszawie przy ul. Kryształowej 33 A na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest GRUPA EMERMED. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.