Sprzęt szkoleniowy

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie szkoleniowym. Wiemy jak dużą rolę odgrywa on w realizacji dobrego szkolenia.

NOWOCZESNE FANTOMY

Na szkoleniach podstawowych wykorzystujemy najnowocześniejsze fantomy do resuscytacji, w tym fantom Brayden – pierwszy na świecie manekin pokazujący światłem przepływ krwi podczas resuscytacji. System innowacyjnych wskaźników doskonale obrazuje efekt przepływu krwi do mózgu. Pozwala to kursantom lepiej zrozumieć cel i zasady RKO oraz uatrakcyjnia realizowane przez nas szkolenia.

DODATKOWY SPRZĘT SZKOLENIOWY

Korzystamy także ze szkoleniowych defibrylatorów AED oraz kamizelek ACT-Fast. Jest to specjalny fantom służący do ćwiczeń z pierwszej pomocy w przypadku zadławień. Pozwala na realistyczny trening uciśnięć nadbrzusza oraz poklepywania pomiędzy łopatkami. Na szkoleniach zapewniamy również apteczki, które możemy dostosować do posiadanego przez Państwa wyposażenia.

INDYWIDUALNE WYPOSAŻENIE OCHRONNE

Dbamy o higienę i dobre nawyki uczestników, dlatego zapewniamy indywidualne wyposażenie ochronne – rękawiczki i maseczki do sztucznego oddychania.

ZESTAWY POZORACYJNE

Aby zwiększyć atrakcyjność oraz efektywność szkolenia, a także oswoić uczestników z widokiem ran i krwi, dajemy Państwu również możliwość skorzystania z opcji wykorzystania na kursie zestawów do pozoracji ran i obrażeń, a także opcjonalnie zapewnienia szkolenia z udziałem profesjonalnego pozoranta.
Na potrzeby realizacji szkoleń zaawansowanych oraz ćwiczeń pozoracyjnych dysponujemy szerokim asortymentem sprzętu ratowniczego.


FANTOMY Z ELEKTRONICZNĄ REJESTRACJĄ PARAMETRÓW

Fantom BRAYDEN w wersji PRO można używać podczas szkoleń na każdym poziomie, jednak jego unikalne zalety można dostrzec podczas kursów i egzaminów w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz szkoleń zaawansowanych, gdzie precyzyjna informacja zwrotna w postaci szczegółowego raportu dla kursanta oraz dla instruktora jest niezmiernie ważna.


FANTOMY EWAKUACYJNE

Fantomy te umożliwiają realizację ćwiczeń ewakuacyjnych oraz zajęć w terenie. Często na zajęciach pełnią rolę pozorantów. Bez obawy o nieumyślne skrzywdzenie można je wybywać z trudno dostępnych miejsc, ewakuować z pojazdów, ćwiczyć transport na deskach i noszach. Są nierozłącznym elementem kursów pozoracyjnych, ćwiczeń na zakładach pracy oraz kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.