Zadaj pytanie

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę. Mogą Państwo również w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, jak i również za pomocą formularza on-line.

Imię
Nazwisko
Województwo
Telefon
Email
Firma
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez GRUPĘ EMERMED z siedzibą w Warszawie przy ul. Kryształowej 33 A na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez GRUPĘ EMERMED z siedzibą w Warszawie przy ul. Kryształowej 33 A na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.).

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest GRUPA EMERMED. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.